Usalduse kaotus

  • imelik
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
11 years 3 days ago #50505 by imelik
Replied by imelik on topic Usalduse kaotus
Lahe küll sinu kooli kodusetöö ülesanded mida peaks teised foorumis lahendama teadmata isegi tagamaid.
Kas poleks mõeldav asi nii, et sina ise esmalt kirjutad erinevatest "kaasustest" oma nägemuse mida saaks siis edasi arutleda!

Sellised küsimused mida sa mitmete nimeda all esitad on läbinähtavalt mädad mida üldse kiirelt ja huviga vastama ei kiputagi ja seda õigustatult.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Mari
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
4 years 2 months ago #52583 by Mari
Replied by Mari on topic Usalduse kaotus
Aga minul tekkis selline küsimus just päriselt. Kirjutan selleks, et äkki keegi otsib infot, nagu mina.
Kui ülemus poolteist aasta jooksul lahendab nelja olukorda ebaõiglaselt ja kohati mitte seaduse järgi, siis mina ei usalda teda. Kõik olukorrad on seotud kas minu ja mu lähemalt töökaaslastega või natuke kaugemalt töökaaslastega, kuhu ka mina olen asjasse segatud. Üks konkreetne näide on see, et töökaaslase töökoht anti tema kolmekuulise haiguslehe ajal ära ja siis pakuti mujale teist töökohta. Töö küll sama, aga ei mingit põhjendust polnud ja püüti teisi inimesi panna valima ja vastutama, kes keda kuhugi omale töökaaslaseks tahab. Ja üldse hakati seda olukorda lahendama siis, kui inimene juba tööle tuli. Täpsemalt ei saa ma nimesid nimetamata kirjutada.

Ma järeldan, et seaduse järgi lahendus olekski lahkuda ja avaldusele põhjendus panna. Aga kas siis võib ka päeva pealt lõpetada, seda ma ei tea.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • .
  • Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
4 years 2 months ago #52584 by .
Replied by . on topic Usalduse kaotus
jällegi ei ole võimalik täpseid tagamaid teadmata mitte midagi vastata. Et asutuses aegajalt töid ümber korraldatakse, ei ole kuidagi ebaseaduslik, samuti mitte see, kui pikalt haige olija asemele teine inimene võetakse, töö on ju vaja ära teha. Kui inimesele pakuti sama tööd, sama palgaga, ainult teise laua taga, siis ka see ei ole kuskilt otsast ebaseaduslik. Kuna sa täpsemalt rääkida ei taha, siis praeguse jutu alusel küll ei näe ühtki põhjust mingist usalduse kaotusest vms. rääkida ega ammugi mitte päeva pealt töölt jalga lasta.

Please Log in or Create an account to join the conversation.