Töötajale töölepingu lõpetamisest etteteatamine ja hüvituse maksmine

  • henry
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #40539 lisas henry
henry vastas teemale Koondamine
Küsimus, siis selline, et kui tehakse koondamis teade, siis peab tööandja maksma töötajale 6 kuu keskmise palga 2 kuu ulatuses?
Kui koondamine jõustub 1 detsember ja töötaja oli juuni (1-14) kuus 2nädalat puhkusel ja augustis 2 nädalat puhkusel (14-28) ja kuna puhkuse rahad makstakse ette... seega juuni kuu puhkuse raha laekus mai kuus, siis kas see puhkuse raha läheb selle 6 kuu keskmise arvestuse sisse või jääb see sellest 6 kuu piirist välja? sest iseenesest see puhkuse raha oli ju juuni kuu sissetulek mis siis, et välja maksti mai kuus (kuna puhkus hakkas ju 1 kuupäeval, siis päev ennem maksti nii mai palk kui juuni puhkuse raha)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #40540 lisas imelik
imelik vastas teemale Koondamine
Keskmise palga arvutamisel jäävad puhkusetasud ja ka puhkuseaja sisse jäävad tööpäevad välja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • henry
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #40542 lisas henry
henry vastas teemale Koondamine
äkki viitad ka mõnele seaduse pügalale... sest tundub kuidagi ebareaalne ju... see on samuti minu palgaline puhkus... ehk siis kaudselt on see minu palk

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #40543 lisas imelik
imelik vastas teemale Koondamine

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • henry
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #40544 lisas henry
henry vastas teemale Koondamine
tänud... vastus ammendav

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Helene
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #40557 lisas Helene
Helene vastas teemale Koondamine Katseajal
Mul oleks selline küsimus, et meil firmas tehakse koondamine. Olen töötand selles firmas vähest aega, kõigest 2 kuud ja 2 nädalat, ehk siis katseaeg alles käsil. Kas ka minul on igus mingisugusele hüvitisele?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #40570 lisas imelik
imelik vastas teemale Koondamine Katseajal
Kui sind ka koondatakse siis saad samadel alustel koondamishüvitust aga arvan, et katseajaga töötajaga lõpetatakse tööleping hoopis katseaja ebarahuldavate tulemuste tõttu või poolte kokkuleppel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ilme Bentsalo
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 9 kuud tagasi #43321 lisas Ilme Bentsalo
Ilme Bentsalo vastas teemale Koondamine päevapealt.
Küsimus on selline. Koondamine soovitakse teha kiiresti, aga etteteatamist pole tehtud. Kui nüüd nõustuda koondamisega ütleme 2 nädala pärast 30.juuni või 3. juuli. Kas on vahe .Kas 1. juulist hakkab kehtima uus seadus, kus kuni 5a tööstaaziga saab koondamishüvitist erinevalt. Vastavalt 2+2 või siis kuidas uue järgi seal oli. Olen igati mures. Palun infot. Olen oma ala spetsialist kõrgema haridusega. Aitähh.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 9 kuud tagasi #43325 lisas .
. vastas teemale Koondamine päevapealt.
kui koondamisteade antakse enne 1.juulit, siis viiakse koondamine lõpuni ka vana seaduse järgi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • elen
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 9 kuud tagasi #43330 lisas elen
elen vastas teemale Koondamine päevapealt.
aga kuidas arvutatakse koondamisrahasid, kui leping lõpeb koondamise tõttu enne 01.07 - kas enne 01.07 kehtinud keskmise palga arvutamise korra järgi või uue korra järgi?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.