ÄP seminar: Töö- ja puhkeaja seadus

  • palk-ee
  • Teema autor
  • Administraator
  • Administraator
Veel
21 aastat 6 kuud tagasi #19123 lisas palk-ee
Sulev Ollärikoolitus/turundus Iseseisva otsustuspädevusega töötaja määrab tööaja ise1.jaanuarist 2002...

ÄP seminar: Töö- ja puhkeaja seadus

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • asjast huvitatu
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 4 kuud tagasi #19124 lisas asjast huvitatu
asjast huvitatu vastas teemale puhkusetasu ümberarvutusest
Kas palgaarvestajal on õigus keelduda puhkusetasu ümberarvutamisest kui peale puhkuseraha kättesaamist on mulle veel lisatasu makstud mis peaksid keskmise päevapalga arvutuse aluseks minema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rmtp
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 4 kuud tagasi #19125 lisas rmtp
rmtp vastas teemale puhkusetasu ümberarvutusest
Ei ole õigust keelduda ja ta on kohustatud tegema ümberarvestuse. Ole tubli ja nõua oma osa välja.
Raamatupidaja poolt pisut imelik seisukoht - programm ju arvestab egas seda käsitsi savist vormita.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • asjast huvitatu uuesti
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 4 kuud tagasi #19126 lisas asjast huvitatu uuesti
asjast huvitatu uuesti vastas teemale puhkusetasu ümberarvutusest
aga palgaarvestja tugineb "ÄP seminar:Töö ja puhkeaja seadus" Niina Siitami kirjalikule väitele(pealkirjaks "Olulised muudatused puhkusetasu arvutamisel"),et ei pea ümber arvutama kui "töötajale on hiljem selle perioodi eest makstud lisatasu" kuigi seadusest seda välja ei loe

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rmtp
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 4 kuud tagasi #19128 lisas rmtp
rmtp vastas teemale puhkusetasu ümberarvutusest
) Päevatasu arvutamisel arvatakse palga koosseisu töötaja teenitud palgana käsitatavad summad ¿ põhipalk, lisatasud, preemiad ja juurdemaksed. Päevatasu arvutamisel ei võeta arvesse puhkusetasu ning teiselt tööandjalt saadud palka, samuti ravikindlustuse hüvitist ja teisi summasid, mida «Palgaseaduse» kohaselt ei käsitata palgana.

(4) Päevatasu arvutamisel võetakse lisatasu ja preemia arvesse ajavahemiku eest, mil see teeniti, mitte väljamaksmise aja järgi. Lisatasud ja preemiad, mida makstakse päevatasu arvutamisel aluseks võetavast ajavahemikust pikema aja eest, võetakse arvesse võrdeliselt selle osaga, mis langeb päevatasu arvutamisel aluseks võetavasse ajavahemikku.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rmtp
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 4 kuud tagasi #19129 lisas rmtp
rmtp vastas teemale puhkusetasu ümberarvutusest
Ma leian, et raamatupidaja PEAB lähtuma seadusest, mitte ÄRIPÄEVAST. Nii , et nõudke aga oma osa välja . Töövaidluskomisjon paneb asja paika kui raamatupidaja ei oska seaduseid lugeda.
Äripäev on ennegi udutanud ega sellepärast veel valesti tegema ei pea.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Marx
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 4 kuud tagasi #19131 lisas Marx
Marx vastas teemale puhkusetasu ümberarvutusest
Niina Siitami väide pole sugugi imelik.
Mida te teeksite vastasel juhul siis, kui maksate 01/2004 välja aastapreemia 2003 aasta eest.
Kas arvutate kõik 2003 aasta puhkusetasud uuesti ???
Hiljem saadud preemia või lisatasu ei tingi enne välja makstud puhkuseraha ümberarvestamist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rmtp
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 4 kuud tagasi #19134 lisas rmtp
rmtp vastas teemale puhkusetasu ümberarvutusest
to Marx
Minul on kama kaks kuidas te keegi arvestate - 100 % õige on töötajal selle summa arvestusse lisamist nõuda ja teie kohustus talle summa välja maksta. See on minu kirjutise mõte. Ei usu , et Niina Siitan ise summast loobuks nagu ta teistel teha soovitab. Ja mina teen ALATI töötajale kasulikumalt - võin ka kaks aastat tagantjärgi ümber arvestada, sest programm teeb selle protseduuri, mina annan ainult õiged andmed. Ärge pugege oma laiskuses kellegi selja taha - vaadake ikka seadust.
Rohkem ei plaani ma kommenteerida.
Jõudu kõigile !

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.