Jäta menüü vahele

Dekreeti minek
 

Dekreeti minek

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reaktsioonid
724 Vaatamisi
(@Kristina)
Liitus: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tere,

Oleksin tänulik, kui saaksite palun soovitada, mida teha.

Sooviksin lahtuda töölt ehk lõpetada töölepingu 5 kuud enne sünnitust. Kas ma pean minema mingilt konkreetselt töökohalt dekreeti, et vanemahüvitist saada 18 kuud või see arvestatatakse eelmise aasta järgi ja ma võin ka enne töölt lahkuda?
Kas ma saan dekreeti minna ka sisulisel 5 kuud enne sünnitust?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Liitus: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sünnituspuhkusele saate jääda vaid siis 1. kui teil on sel hetkel kehtiv tööleping, 2. mitte varem kui 70 päeva enne eeldatavat sünnitamis kuupäeva ja kestab 140p.

Kui lõpetate töölepingu varem ja uuele töökohale ei asu siis sünnituspuhkusele te jääda ei saagi, siis hakkate saama vanemahüvitist alates lapse sünnist kui lapse 18 kuu vanuseks saamiseni, hüvitise suurus arvestatakse 2011a tulude järgi.



   
VastaTsiteeri
(@Kristina)
Liitus: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Selge, suur tänu. Seega iseenesest vanemahüvitist ma ei kaota, kui ma 2011 kalendriaasta töötasin, aga paar kuud enne sünnitust ei töötanud?



   
VastaTsiteeri
(@imelik)
Liitus: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

vanemahüvitist muidugi ei kaota.



   
VastaTsiteeri