Kohtusaalist | Tööandja nõudis töötajalt mainekahju hüvitamist
Riigikohus otsustas, et tööandjale tekitatud mainekahju tuleb hüvitada ning ühtlasi selgitas tööandjale kohustusi kahju tekkimise tõendamisel. Pärast töölepingu ülesütlemist postitas töötaja enda Facebooki-lehele sõnumid, milles kirjeldas tööandjat järgmiselt: „Ülemuste halb tuju pani kontoritöötajaid värisema“ ning „Juhtkond otsustas, et temal on õigus süstemaatiliselt ja avalikult alandada ja solvata“. Edasi loe: https://www.sekretar.ee/uudised/2023/11/07/kohtusaalist-tooandja-noudis-toot
Riigikohus otsustas, et tööandjale tekitatud mainekahju tuleb hüvitada ning ühtlasi selgitas tööandjale kohustusi kahju tekkimise tõendamisel.
Pärast töölepingu ülesütlemist postitas töötaja enda Facebooki-lehele sõnumid, milles kirjeldas tööandjat järgmiselt: „Ülemuste halb tuju pani kontoritöötajaid värisema“ ning „Juhtkond otsustas, et temal on õigus süstemaatiliselt ja avalikult alandada ja solvata“.