Jäta menüü vahele

Tööstuses tööd jagub, peaasi et tehas õnnestub avatuna hoida

Eesti ühe võimsama tööstusfirma ABB Eesti juhatuse liikme Leho Kuuse sõnul on nende valdkonnas tellimuste poolest seis jätkuvalt hea. Pingutada tuleb selle nimel, et koroonaviirus tootmisest väljas hoida. Kuusk avaldas Äripäeva raadio hommikuprogrammis heameelt selle üle, et suurte ekspordipartnerite Rootsi ja Saksamaa majandus on praeguses kriisis tugevaks osutunud.   Loe pikemalt Äripäeva veebist: https://www.aripaev.ee/saated/2020/10/19/toostuses-tood-jagub-peaasi-et-tehas-onnestub-avatu

Eesti ühe võimsama tööstusfirma ABB Eesti juhatuse liikme Leho Kuuse sõnul on nende valdkonnas tellimuste poolest seis jätkuvalt hea. Pingutada tuleb selle nimel, et koroonaviirus tootmisest väljas hoida.

Kuusk avaldas Äripäeva raadio hommikuprogrammis heameelt selle üle, et suurte ekspordipartnerite Rootsi ja Saksamaa majandus on praeguses kriisis tugevaks osutunud.

 

Loe pikemalt Äripäeva veebist: https://www.aripaev.ee/saated/2020/10/19/toostuses-tood-jagub-peaasi-et-tehas-onnestub-avatuna-hoida?utm_source=copypaste