Vilets bussiliiklus ei lase tööd leida ega tööl käia

  • palk-ee
  • Teema autor
  • Administraator
  • Administraator
Veel
14 aastat 5 kuud tagasi #44819 lisas palk-ee
Agne Narusk Isegi töötukassasse või koolitusele minek on rist ja...

Vilets bussiliiklus ei lase tööd leida ega tööl käia

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ain telve
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 4 kuud tagasi #44820 lisas ain telve
ain telve vastas teemale tere
kuhu pöörduda,kui lõpeb tõõtu toetus,kas valda,mul sama probleem,liiklust pole jne.olen koondatud,jaanuaris lõpeb igasugune toetus töötukassast,kuidas edasi,ei tea.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 4 kuud tagasi #44821 lisas Sirje
Sirje vastas teemale tere
Pead pöörduma kohaliku omavalitsuse poole - vallavalitsusse ja sul on ilmselt õigus toimetulekutoetusele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ain telve
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 4 kuud tagasi #44828 lisas ain telve
ain telve vastas teemale tere
Tänan.Kui suur toimetuleku toetus praegusel ajal on,milliseid pabereid selleks vaja läheb,olen võhik täielikult,alati ilma toetusteta hakkama saanud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 4 kuud tagasi #44829 lisas Sirje
Sirje vastas teemale tere
Toimetulekutoetus ehk see summa mis peab inimesele kätte jääma peale eluasemekulude tasumist on pere esimesele liikmele 1000 krooni ja teisele ning igale järgnevale pere liikmetele 800 krooni.
Eluasemekulud mis toetuse arvestamisel aluseks võetakse on siis küte, vesi, prügivedu, hoone kindlustus,elekter. Kui suures osas eluasemekulusid toetuse määramisel arvesse võetakse, siis selle kehtestab iga omavalitsus ise. Toetuse saaja seisukohast vaadatuna on probleem siin selles, et kuludena ei arvestata näiteks nn remondifondi makstavaid rahasid või siis maja renoveerimiseks võetud laenu, mida maja elanikud igakuiselt maksavad.
Jooksva kuu toetuse taotlemisel võetakse arvesse ühelt poolt sissetulekud ja teiselt poolt siis eluasemekulud.
Samas loetakse kõik ühel pinnal elavad inimesed toetuse taotlemisel üheks pereks ehk siis arvestatakse kõigi sissetulekuid. Ehk näiteks 40.aastane inimene kes elab koos pensionärist vanematega loetakse üheks pereks ja sissetulekuna toetuse taotlemisel arvestatakse ka pensionid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ain telve
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 4 kuud tagasi #44840 lisas ain telve
ain telve vastas teemale tere
Ma tänan abi eest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.