Tööinspektsioon kontrollib tööajast kinnipidamist

  • Maie
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #23736 lisas Maie
Loomulikult ka nii võib,et lööd ukse kinni ja marsid minema,aga kurb on see ,et kust saada uut töökohta ja RAHA on ju vaja,et ELADA.
Mulle tundub,et see niisama lihtne ei olegi.Või kuidas öeldakse , et kaheotsaga asi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #23743 lisas Tsura
Jah, kuskil maakohas või väikelinnas on tõesti selline oht olemas, et jääd oma uhkusega pöialt imema. Aga siis pole ju mõtet foorumis oma tööandjat taga siunata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mann
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #23754 lisas mann
Kordan veel sulle Kalms, et ma ei ole ülemus aga minul on küll jah ülemusi!! See kuidas oma tööandjaga läbi saadakse on iga üle suhtumise ja põhimõtete küsimus. Kui mõnel on elus toime tuleku põhimõtteks pealekaebamine ja seljataga tsurkimine, siis jõudu! Terv. Mann

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #23762 lisas Maie
Kas tööandjal on õigust nõuda müüjalt inventuuride puudujääkide kinni maksmist ?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #23763 lisas Tsura
Õigus nõuda on, aga kas see ka tähendab, et raha saad, ei ole sugugi kindel.
Kui oli täieliku mat vastutuse leping sõlmitud, siis ehk annabki midagi välja nõuda. Muidu piiratud mat.vastutus töötaja 1 kuupalga ulatuses.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #23766 lisas Maie
Aga kas see pole müüja suhtes ebaõiglane, et ta peab maksma 4000 kr ei millegi eest, ega ometi tema seda kaupa ei varasta ?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #23767 lisas Maie
Mat vastutuse leping on sõlmitud jah.
Kas siis ükski seadus müüjat ei kaitse, see on ju terve kuu palk mida peame maksma, mul niigi kaks last vaja kasvatada ja üürid maksta ?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • saara
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #23768 lisas saara
Kui olete mat.vastutuse lepingule alla kirutanud, siis ei ole miskit tagasi ajada - järelikult vastutate varastatud kauba eest. Kui alla kirjutanud ei ole, ei ole minu meelest ka õigust midagi töötajalt nõuda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #23776 lisas Tsura
Kui poest varastatakse, on müüjad oma töökohustusi hooletult täitnud. Kuidas tööandja teab, et ostjad varastavad, äkki on pikkade näppudega mõni müüja.
Tõesti, ma ei taha kedagi süüdistada!!!
Aga lugu on nii, et kui teie ei anna kirjalikku nõusolekut oma palgast puudujäägi kinnipidamiseks, siis on tööandjal ainuke võimalus pöörduda avaldusega töövaidluskomisjoni või kohtu poole. Eks seal kumbki pool seleta, kuidas asjalood on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 10 kuud tagasi #23816 lisas Maie
See on päris suur pood ja kui on palju rahvast, siis ei ole ju aega müüjal jälgida kas keegi varastab või ei, sest ta peab ju kliendile kaupa müüma.Turvatöötajaid meie poes pole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.