Palk

  • Kristiina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
7 aastat 11 kuud tagasi #52165 lisas Kristiina
Kristiina lõi teema Palk
Mul on küsimus just saadud palga kohta. Tööandjaga oli kokkulepe,et saan teatud summa tunnis netona kätte, suur oli mu üllatus kui pangaarvele tuli vähem kui olin arvestanud, nüüd ülemus ütleb et ta lubas seda summat brutos, olen väga vihane sest rabasin päris palju eelmine kuu et teatud summa täis saada.kas mul on öigus nõuda seda mida suuliselt kokku leppisime? .Tundide järgi olelsin pidanud saama 864,29€ + lisatasud 172,50€ . pangaarvele tuli siis 845.29€ . on mul öigus nõuda puudu jäävat palka tundide eest? Olen üritanud siin netis palgakalkulaatorite abil teada saada palju see puudujääv summa oleks aga ei saa hakkama :( Ja kuidas maksustatakse lisatasud,koos palgaga vöi eraldi? Et kuidas ma tean mis pangaarvele laekunud summast oli lisatasud pärast makse ja mis põhipalk?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
7 aastat 11 kuud tagasi #52166 lisas imelik
imelik vastas teemale Palk
Kas lepingut ei ole sõlmitud? Töölepingus peab aga olema töötasu brutos. Nõuda saab ikka vaid seda mida suudate ka tõendada, et just nii oli kokku lepitud.
Lisatasud maksustatakse samamoodi kui töötasu.
Teil on õigus nõuda teatist kus on siis andmed arvutatud ja makstud või maksmisele kuuluva tasude ja kinnipeetud maksede kohta, seda muidugi juhul kui on ikka tegemist töölepinguga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kristiina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
7 aastat 11 kuud tagasi #52167 lisas Kristiina
Kristiina vastas teemale Palk
Olen katseajal,see oli esimene kuu seal töötada ja lepingus on tunnipalgaks pandud veel väiksem summa kui suulisel kokkuleppel. Mul on olemas meilivahetus, kus küsisin üle enda katseaja palga ja pärastise,aga seal pole kirjas kas bruto vöi neto, aga on olemas kirjavahetus pärast palga kättesaamist ja seal ülemus tunnistas et vöis olla üksteise valesti mõistmine, kas see piisaks to enda m ise na?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
7 aastat 11 kuud tagasi #52168 lisas imelik
imelik vastas teemale Palk
Lõpust ei saa aru, milleks piisaks?
Ja kas tegemist on ikka töölepinguga?
Kui on ja olete töölepingu ka allkirjastanud sellise palgaga siis...
Igal juhul küsige esmalt tööandjalt palgateatist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.