Mida teha

  • Tibor
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
7 aastat 11 kuud tagasi #52170 lisas Tibor
Tibor lõi teema Mida teha
Tere palun abi! Tööandja ütleb et ma sain käekirja ja sellega ta võttab maha lisatasud tekitatud summa600 euro !mis kuue kuuga tuleks paeagu 1600 euro ulatuses! aastadega küsinud palkatöus on see lisa tasu all täidetud! Ma ise töötan operaatorina ja masin pole selle ajaga hooldatud vaid remonditud kui vaja oli! Kas õigus minu käest nõudma 100% tööd kui masin pole hooldatud! Nüüd juhtunud see et mitte inimese tuli masina peale tööle ma masina peal kontrollin alati näidikud ära ja vahel loositakse tüüsel ilusti loodus oleks! Eelmine aastal või üle eelmine saime gaasi ja hapniku trassi peale panna masinat ja tookord oli seadistatud trassi küljes olev reduktor õige suurve alla! Peale seda ükskord pidi selleks ette nähtud inimesed puhastada reduktor! Mina isiklikult seda ei teinud! Masin nüüd ka näitas õige suurve,aga hommiku vahetus mees ütles et vaata masin ei taha siis minekut nii teha kui peab! Mul ka läks kolm detaail nässu mida ma ei märganud sest ma ei saanud lõikusega lõpuni ja alles hommiku vahetus märkas! Selle pärast on see probleem juhtunud! Ülemus valdab et mina vastutan selle eest ja tal õigus mul seda maha võtta minu palgast!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lugeja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
7 aastat 11 kuud tagasi #52172 lisas Lugeja
Lugeja vastas teemale Mida teha
Palgast kinni pidamise õiguse kohta võiks küsida Tööinspektsiooni juristidelt,

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
640 6000
tööpäeviti 9.00 - 16.30

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.