Puhkus ja töötunnid

  • Mare
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
7 aastat 5 kuud tagasi #52272 lisas Mare
Mare lõi teema Puhkus ja töötunnid
Tere!

Olin oktoobris puhkusel nädal aega 17-23 okt. Minu graafik on lühike pikk nädal.
Töö tunnid nädalas on muidu 40 tundi. Minul on ühel nädalal siis 23 tundi(lühike) teisel nädalal 57,5 tundi(pikk). Mulle öeldi,et kui võtta puhkus pikal nädalal siis jääb nö tunde puude ehk siis peaksin alustama uuesti pika nädalaga,peale puhkust. Ma siis võtsin lühikesel nädalal, ülemus ka ütles,et tuleb tasaarveldamine. Mina mõistsin seda nii, et kui lühikesel nädalal võtan puhkuse ehk 23 tundi oleks pidanud tööl olema seega 17 tundi peaksid nad mulle lisaks palgale maksma?
Mina sain täpselt sama palga,mis ma eelnevatel kuudel sanaud olen, mul on kindel palk mitte tunnihind.
Kas mina olen valesti aru saanud? Et kui pikal nädalal oleksin võtnud siis oleksin mina pidanud nö tööpäevi juurde tegema.. Aga kui võtsin lühikesel nädalal siis nemad saavad minult kasuks nö lisapäevi ju ?

Ette tänades!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
7 aastat 5 kuud tagasi #52275 lisas imelik
imelik vastas teemale Puhkus ja töötunnid
Ei peaks 17h lisaks maksma, kindla kuutasulistele jätkatakse ka puhkuseajal palga maksmist st. kui saite okt.kuu eest kokkulepitud kuutasu on sellega kõik korras. Olulisem on aga see kui suur teil puhkusetasu oli ja mitu tundi antud kuu norm töötunde vähendati?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.